خلاصه کتاب تئوری های مدیریت

0
7
معرفی کتاب تئوری های مدیریت
معرفی کتاب تئوری های مدیریت

درس تئوری‌های مدیریت یکی از دروس مهم و اساسی رشته مدیریت و از مواد مهم آزمون کارشناسی ارشد و دکتری است و تأثیر زیادی در قبولی داوطلبان دارد. ضریب ۳ در آزمون کارشناسی ارشد و ضریب ۴ در آزمون دکتری دلیلی بر این میزان اهمیت است. با توجه به اینکه بر اساس منابع آزمون دکتری مدیریت مصوب وزارت علوم، سؤالات درس تئوری‌های مدیریت در سطح کارشناسی طرح خواهد شد، بنابراین مطالب کتاب حاضر علاوه بر آزمون کارشناسی ارشد برای آمادگی آزمون دکتری نیز کاملاً مناسب است. همچنین داوطلبان آزمون دکتری با مطالعه این کتاب قادرند بسیاری از سؤالات دروس مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته و مدیریت منابع انسانی پیشرفته آزمون دکتری را نیز پاسخگو باشند چرا که استفاده از منابع جدید و سطح بالاتر برای طرح سؤال در آزمون کارشناسی ارشد تئوری­ های مدیریت، منابع طرح سؤال برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری را مشترک و تا حد بسیار زیادی به هم نزدیک ساخته است، به طوری که بسیاری از منابع طرح سؤال تئوری­ های مدیریت در آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکتری در دو سال اخیر مشترک بوده است.

دانشجویان و داوطلبان عزیز مستحضر هستند که به علت حجم زیاد کتاب­ های تئوری و گستردگی مباحث و مطالب این درس، تدوین کتابی در این زمینه چقدر دشوار است و به دلیل مذکور، تاکنون کتابی در زمینۀ تئوری­ های مدیریت که بتواند جامعیت کافی داشته و مورد رضایت دانشجویان و داوطلبان گرامی قرار گیرد، وجود نداشته است و همیشه برای داوطلبان این سؤال مطرح بوده که بالاخره کدام کتاب یا کتاب­ های تئوری را برای آمادگی آزمون مطالعه نمایند!

کتاب تئوری های مدیریت نوشته ی دکتر سید جوادین و حسین جلیلیان که به تازگی توسط انتشارات نگاه دانش منتشر شده است می تواند نیاز مدیرامایی های عزیز را در این زمینه برآورده سازد.

کتاب تئوری های مدیریتویژگی های کتاب تئوری های مدیریت

از ویژگی این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شرح مفید و مؤثر تئوری­ های سازمان و مدیریت
  • سؤالات آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری مجموعه مدیریت و مجموعه مدیریت اجرایی (۷۰ تا ۹۱) به همراه پاسخ تشریحی
  • سؤالات تئوری­ های مدیریت آزمون دکتری مدیریت سال ۱۳۹۰و ۱۳۹۱ به همراه پاسخ تشریحی
  • ۲ آزمون واقعاً شبیه­ سازی شده آزمون کارشناسی ارشد
  • ۲ آزمون واقعاً شبیه ­سازی شدۀ آزمون تئوری­های مدیریت دکتری

 

مدیراما مطالعه این کتاب را به داوطلبان  آزمون کارشناسی ارشد و دکتری توصیه می کند. در ضمن اگر مایل به دریافت خلاصه این کتاب هستید، می توانید درخواست خود را فرم تماس با ما ثبت نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید