خلاصه کتاب مدیریت نوین توریسم جهانی: شناخت مفاهیم، اصول و بازاریابی توریسم

1
0

امروزه توریسم به عنوان صنعت پیشرو در توسعه اقتصادی کشورها مطرح می باشد. با توجه به دگرگونی های صورت گرفته در جوامع و روند جهانی شدن میزان تمایل مردم نقاط مختلف جهان به گردشگری بطور روز افزونی افزایش یافته است، آمار، نشان دهنده نرخ فزاینده میزان گردشگران در طی سال های اخیر است و پیش بینی ها بیانگر آنست که میزان توریسم در سال های آتی با نرخ فزاینده ای افزایش خواهد یافت. از این رو سهم توریسم در اقتصاد جوامع، افزایش خواهد یافت. اثرات فراوان مثبت اقتصادی و به خصوص اشتغال زایی این صنعت، توجه استراتژیست و دولت مردان کشورهای مختلف را به برنامه ریزی جهت توسعه زیر ساخت ها و سرمایه گذاری در این بخش جلب نموده است.

مدیریت نوین توریسم جهانی: شناخت مفاهیم، اصول و بازاریابی توریسم

فصول کتاب مدیریت نوین توریسم جهانی

این کتاب شامل ۹ فصل کلی با عناوین:

۱- اصول و مبانی توریسم
۲- ساختار توریسم
۳- پدیده اجتماعی توریسم
۴- توریم و دولت ها
۵- بازاریابی در توریسم
۶- تقاضای توریسم
۷- فناوری اطلاعات و تاثیر آن بر توریسم
۸-توریسم و اصلاعات یکپارجه بازاریابی
۹- مطالعات موردی

کتاب مدیریت نوین توریسم جهانی شناخت کاملی از ابعاد نوین صنعت توریسم در عصر جهانی شدن را ارائه می نماید. و سعی شده در تالیف آن تمامی تحقیقات و آثار علمی جدید بهره گرفته شود در نتیجه می توان گفت، کتابی کامل در زمینه موضوع توریسم است.

کتاب مذکور توسط دکتر محمد محمودی میمندی و امیر مقدمی تدوین شده و انتشارات مهکامه در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار آن را به چاپ رسانیده است. اگر مایل به دریافت خلاصه کتاب مدیریت نوین توریسم جهانی هستید، درخواست خود را در فرم تماس با ما ثبت نمایید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مرتب‌سازی بر اساس: