لیست نشریات علمی مدیریت مورد تایید وزارت علوم

3
6
لیست نشریات علمی مدیریت

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت معمولا در زمان تحصیل و یا حتی پس از تحصیل، بنابر شرایط کاری خود یا برای ادامه تحصیل اقدام به نگارش مقالات علمی-پژوهشی یا علمی-ترویجی می کنند. این مقالات یا استخراج شده از پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و رساله دکتری آنهاست یا اینکه دانشجویان خودشان شروع به بررسی پیشینه در زمینه مورد علاقه خود می کنند و پس از بررسی مقالات انجام شده در این زمینه، موضوعی جدید را انتخاب کرده و شروع به تدوین مقالات می کنند. انجام مقالات علمی – پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل دارند و برای فارغ التحصیلان دکتری که قصد کار و فعالیت در حوزه دانشگاه و تدریس دارند، رزومه خوبی فراهم می کند.

اما نوشتن مقاله ای که مورد تایید مجلات معتبر داخلی یا خارجی باشد کاری نسبتا دشوار است. و دانشجویان باید با توجه به موضوع مورد بررسی نشریه مرتبط را انتخاب کرده و با مطالعه راهنمای تدوین مقالات علمی-پژوهشی کار خود را پیش ببرند تا در زمینه داوری و چاپ مقالات خود با کمترین اصلاحات مواجه شوند.

♣ مطلب مرتبط: راهنمای نگارش مقالات علمی – پژوهشی

در این راستا باشگاه دانشجویان مدیریت با ارائه لیستی از تمامی نشریات علمی مدیریت مورد تایید وزرات علوم براساس آخرین تغییرات در تاریخ خرداد ۱۳۹۶، شما را همراهی می کند.

در جدول هایی که در ادامه ارائه شده اند لیست تمامی نشریات علمی مدیریت مورد تایید وزارت علوم ارائه شده است.

♣ مطلب مرتبط: تفاوت نشریات علمی پژوهشی و علمی-ترویجی

لیست نشریات علمی مدیریت

 

♣ مطلب مرتبط: مشاوره نگارش مقالات علمی-پژوهشی

اگر برای تدوین مقالات علمی -پژوهشی و استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، در خواست خود را در فرم تماس با ما ثبت نمایید. همچنین اگر در تحلیل داده های جمع آوری شده مقالات خود با مشکل روبه رو شدید ما همراه شما هستیم. مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مرتب‌سازی بر اساس: