پیش از ادامه کار و استفاده از خدمات مدیراما نیاز است تا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید و از محتوای آن آگاهی داشته باشید. توجه کنید که انتخاب گزینه ادامه کار و درخواست هرگونه سفارش و یا خرید محصولات دانشی به مدیراما به آدرس (http://modirama.com/) به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط این سایت خواهد بود.

الف – مقدمه

۱. این شرایط در مورد تمامی خدمات ارائه شده توسط مدیراما و هر کدام از سفارش های کاربران صدق می کند.

۲. ثبت هرگونه سفارش توسط کاربر بدین معنی است که تمام بندهای این شرایط و ضوابط را به‌دقت مطالعه کرده است و با آگاهی کامل نسبت به قوانین مدیراما، اقدام به ثبت سفارش خود نموده است.

ب – شرایط عمومی

۱. یک قرارداد زمانی میان کاربر و مدیراما منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وبسایت ثبت و مبلغ سفارش را به‌صورت آنلاین یا از طریق واریز به یکی از حساب‌های مشخص شده در مدیراما پرداخت نماید.

۲. مدیراما تخمینی از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، اما بدیهی‌ است که زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید.

۳. مبنای محاسبه قیمت هر سفارش، خواست و نیاز کاربر است. مدیراما متعهد است بهترین مشاوره را در خصوص سناریوهای پیش روی کاربر ارائه دهد تا کاربر برای تصمیم بهتر اختیار و دانش کافی داشته باشد.

۴. مبلغ، کیفیت و زمان تحویل‌ سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

ج – لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

۱. کاربر می تواند طبق صلاح‌دید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد، در صورتی که کار هنوز شروع نشده باشد، کل مبلغ به حساب کاربر بازگردانده می شود و در صورتی که مقداری از کار انجام شده باشد، بسته به میزان کار انجام شده، مبلغی از کل هزینه کسر می گردد.

۲. در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی مدیراما، کاربر می تواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده خواهد شد.

۳. مدیراما متعهد است که فایل هایی را که برای مشتری آماده می کند به هیچ وجه در اختیار غیر قرار ندهد.

مدیراما همیار شما     تماس با مدیراما