خلاصه کتاب بازاریابی و برند سازی در صنعت بیمه

0
4
معرفی کتاب بازاریابی و برند سازی
معرفی کتاب بازاریابی و برند سازی

در دنیای امروز واژه بازاریابی، مفهوم آشنایی است؛ چراکه بازاریابی برای هر نوع حرکت آگاهانه و هدفمند در بازار امروز ضرورت دارد.

محققان بسیاری در خصوص مفاهیم و کاربرد علم بازاریابی اظهار نظر نموده اند و مقالات و کتاب های گرانبهایی نیز به چاپ رسیده است. آنچه مسلم است مفهوم بازاریابی مختص یک رشته ی علمی نیست، بلکه آمیزه ای از روان شناسی، جامعه شناسی، فرهنگ شناسی، اقتصاد و … است. یکی از شاخه های علم بازاریابی که در چند سال اخیر در کانون توجه قرار داشته، مفهوم برند و برندسازی است؛ تا جایی که برخی از مهم ترین بخش تجارت می دانند.

کتاب بازاریابی و برند سازی در صنعت بیمهفصول کتاب بازاریابی و برند سازی در صنعت بیمه

در کتاب بازاریابی و برند سازی در صنعت بیمه سعی شده است تا چکیده ای از مفاهیم بازاریابی جهت آشنا نمودن فعالان و مدیران علاقه مند به مفاهیم کلی مدیریت بازار و کاربرد آن فراهم گردد؛ در فصول پایانی به کاربرد این مفاهیم در صنعت بیمه و معرفی برندهای بیمه ای داخلی و خارجی پرداخته شده است.

این کتاب توسط دکتر سعید صحت و مژده چرخیان در ۷ فصل با عناوین (بازاریابی و مدیریت بازار، ۲-رفتار مصرف کنندگان، ۳-برندسازی در بازاریابی، ۴- نحوه تصمیم گیری در زمینه بازاریابی، ۵-فروش، ۶-بازاریابی در بیمه و ۷-برندها) تدوین شده است. و توسط موسسه کتاب مهربان نشر به چاپ رسیده است.

مدیراما مطالعه این کتاب را به علاقه مندان بازاریابی توصیه می کند. همچنین جهت دریافت خلاصه کتاب کتاب بازاریابی و برند سازی در صنعت بیمه، می توانید درخواست خود را فرم تماس با ما ثبت نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید