ترجمه های با کیفیت توسط اساتید حوزه مدیریت

0
7
ترجمه مقالات
ترجمه مقالات

دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت که قصد ادامه تحصیل دارند و یا دانشجویان دکتری که تمایل به ورود به دانشگاه جهت تدریس را دارند، در راستای دستیابی به اهداف علمی و یا حرفه­ ای خود نیازمند داشتن رزومه ­ای قوی هستند. یکی از گزینه­ های داشتن یک رزومه خوب و قوی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت، ترجمه و چاپ کتاب است. با توجه به امتیازی که ترجمه و چاپ کتاب در رزومه دانشجویان دارد، آنها تمایل به ترجمه و انتشار کتاب های مناسب دارند. پیدا کردن یک کتاب مناسب جهت ترجمه برای دانشجویان مدیریت کار دشواری است و با توجه به گستردگی این علم معمولا در انتخاب کتاب مناسب دچار شک و تردید می شوند و نمی دانند چه کتابی را برای ترجمه انتخاب کنند.

ترجمه و چاپ کتاب در مدیراما

در این راستا باشگاه دانشجویان مدیریت – مدیراما – می ­تواند شما را در زمینه «انتخاب کتاب مناسب جهت ترجمه» راهنمایی کند. مشاوران ما می­ توانند با توجه به رشته تحصیلی شما و زمینه علاقه ­مندی شما چندین کتاب معرفی کرده و انتخاب نهایی را به خود شما واگذار کنند یا با مشاوره دادن در زمینه چگونگی انتخاب کتاب مناسب شما را در جست و جو و انتخاب کتاب مناسب راهنمایی کنند تا در نهایت یک کتاب جدید از یک انتشارات معتبر انتخاب شود.

پس از انتخاب کتاب توسط مشاوران مدیراما یا خود شما، تیم مترجمین مدیراما که به صورت تخصصی در زمینه مدیریت فعالیت دارند، کتاب را ترجمه و در مرحله بعد به دقت توسط دیگر همکاران مدیراما که کار بلد ویراستاری ادبی هستند، ویراستاری شده و در نهایت توسط یک ناشر معتبر به چاپ خواهد رسید. برای دریافت مقالات ترجمه شده و ارتباط با کارشناسان مدیراما در حوزه ترجمه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقالات ترجمه شده و کارشناسان حوزه ترجمه

ترجمه مقالات
ترجمه مقالات

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید